HOTELL

Meie hotell asub Tallinna Vanalinnas

Asudes Tallinna kaunis Vanalinnas, paljude muuseumide, parkide ja ööelu nautimisvõimaluste vahetus läheduses, võimaldab peatumine Regent Hotel Tallinnas ühendada parima mõlemast, vanast ja uuest maailmast. Hoone mis kord kuulus keskaegse Tallinna rikastele kaupmeestele ja raehärradele, ehitati aastal 1385 ning kuulub alates 1997. aastast UNESCO Maailmapärandisse. Tänaseks, aastast 2018, on hoone värskelt renoveeritud ning avatud hotellina. Kõik meie hotelli 34 numbrituba on tänu sajanditevanusele ajaloole unikaalse ja üksteisest erineva kuju ja suurusega, samas on neis kõigis olemas kaasaegsed mugavused.

Tallinna Vanalinn on hästi tuntud kui suurepäraselt säilinud keskaegse miljööga Põhja-Euroopa kauplemiskeskus. Hotel Regent Tallinna külalisena leiate paljud populaarsed atraktsioonid käepärasest lähedusest. Kaunis ja rahulik asukoht elava ja sündmusterohke Vanalinna nurgakeses on vaid paari sammu kaugusel kuulsast Meremuuseumist ehk Paksust Margareetast ning kaunist Oleviste kirikust. Hotell asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Raekoja Platsist ja Raekojast, samuti on kõik Vanalinna kohvikud, restoranid, kauplused ja muuseumid käepärases läheduses.

 

ITAALIA RESTORAN

A LA CARTE

SPA

AVATUD IGAPÄEVASELT

SUITSETAMISRUUM

LIHTNE ELU

Kiudoptilise ühendusega Wi-Fi ligipääsupunktid tagavad kiire internetiühenduse kõigis hotelli numbritubades ja avalikes ruumides

WIFI AREAS

Ujumisbassein viie erineva veealuse hüdromassaaži võimalusega, aurusaun, riietusruum, dušš ning jõusaal

SPA